Soutěž o focení párů

SOUTĚŽ o focení párů v přírodě

Děkuji Vám všem, kteří jste se zúčastnili této soutěže. Nejraději bych Vás fotila všechny, zvlášť, když jsem si četla Vaše milé vzkazy, jenže to není v mých silách. :) Děkuji. 

Všechny odpovědi jsem vytiskla a vložila do skleněné nádoby. Bylo jich 150 (viz foto níže a na fb. Dcery vylosovaly výherce.

A kdo vyhrál?

Paní Jana, fotit se bude ona, její manžel Lee a jejich malý syn Conner. Výhrou je focení v přírodě a dvacet upravených fotografií z tohoto focení, v digitální podobě. Výhru je možné vyčerpat do konce srpna 2019. Focení proběhne buď v Klučově, v Třebíči, v Jaroměřicích nad Rokytnou, ve Valči nebo v blízkém okolí. 

Dcery vylosovaly ještě tři další účastníky soutěže, kteří vyhrávají půlhodinové focení v Klučově (v přírodě) a deset upravených fotografií (v digitální podobě) z tohoto focení. Výhru je možné čerpat do konce dubna 2019. 

A kdo jsou další tři výherci?

Marika, fotit se bude s manželem Miroslavem a třemi dětičkami - Beátkou, Natanielem a Zorinkou.

Zuzana, fotit se bude s manželem Douglasem a dvojčátky Fifi a Jessem. 

Renata, fotit se bude s manželem Michalem.

Všichni výherci dostali zprávu o výhře na e-mail. Těším se na společné focení. 

A všichni ostatní účastníci soutěže obdrželi bonus, který mohou čerpat, pokud si u mě objednají focení v průběhu roku 2019. Budu se těšit. 

------------------------------------------------------------------------------------

Jak se zúčastnit soutěže? - Soutěž již skončila.

1) Vyplňte kontaktní formulář - viz níže.

2) A napište do formuláře, kdo by se v případě výhry fotil (křestní jména)

3) Děkuji za like pro můj facebook :)

Účastnit se můžete až do půlnoci 17. února 2019.

Výherce bude určen 18. února 2019.

-------------------------------------------------------------------

Soutěž probíhala u příležitosti Národního týdne manželství. Výhrou je párové (případně rodinné focení) v přírodě a dvacet upravených fotografií z tohoto focení. Fotografie budou v plném rozlišení, zaslané v digitální podobě přes službu Úschovna.cz.

Výhra byla výherci  oznámena e-mailem a zveřejněna na mém fb a internetových stránkách.

Výhra se vztahuje na focení, které proběhne na některém z těchto míst - Třebíč, Klučov, Jaroměřice nad Rokytnou (zámecká zahrada), Valeč (zámecká zahrada) nebo blízké okolí - podle domluvy. Výhra může být vyčerpána až do konce srpna 2019.

Všichni účastníci soutěže obdrželi obratem po vyplnění formuláře jako poděkování za účast bonus k  objednávce focení do konce roku 2019. :) 

Bližší informace o focení a rezervační formulář najdete zde.