Fotoproměny

Foto make-up aneb focení s vizážistkou:

Přemýšlíte, jestli využít služeb vizážistky pro vaše focení?

Je pro Vás důležité, abyste na fotkách vypadala hezky? A to je právě práce vizážistky

Připraví vás tak, aby vám to slušelo, aby vaše tvář vypadala co nejlépe, abyste se dobře cítila, zvýrazní vaše přednosti, poradí si i s případnými nedostatky. Někdy je vhodné správným nalíčením oči zvětšit, zmenšit, zúžit obličej, ...  Vizážistky mají praxi, zkušenosti a navíc používají profesionální produkty, které si tímto způsobem můžete vyzkoušet. Bude to pro Vás  inspirací. Rady, které dostanete, určitě využijete i sama během běžných dnů. Víte, jaký jste barevný typ? Zimní, jarní, letní nebo podzimní ? ... Určitě se máte na co těšit.

Ženy a dívky, které tuto službu využily, měly radost a byly příjemně překvapené. Vhodný foto make-up má totiž důležitý vliv na vzhled výsledných fotografií. Liší se od běžného denního líčení, bývá výraznější a zároveň by měl působit přirozeně. 

Vizážistka vás připraví i na rodinné a těhotenské focení, líčení vždy přizpůsobí konkrétní situaci a vašemu přání. Službu vizážistky můžete využít samozřejmě i pro různé další události.

Pro rodinné focení vizážistka často připravuje maminku i dcery. Pro všechny je to příjemný zážitek.

Focení s vizážistkou probíhá celoročně, vždy podle domluvy. 

Tuto službu můžete objednat pro sebe nebo ji darovat formou dárkového poukazu - mamince, dceři, kamarádce, kolegyni ...

Těšíme se na Vás. :)

------------------------------------------------------------------------

Jak focení s vizážistkou probíhá:

1) Nejprve foto make-up + konzultace s vizážistkou. Vizážistka Vám poradí ohledně oblečení, je vhodné mít s sebou více variant. Budou se Vám hodit i Vaše oblíbené doplňky - šperky, šátky, kabelky atd. 

Doba trvání přípravy u vizážistky je minimálně jedna hodina. 

Obvyklá cena za přípravu na focení (fotomakeup + poradenství) je 500 Kč. V případě dalších individuálních požadavků již podle domluvy.

Ideální je i asistence vizážistky při focení - 200 Kč/1 hod. Vizážistka se postará, aby vše bylo v pořádku, upraví vám podle potřeby makeup, vlasy, oblečení.... Protože obvykle při focení použijeme více druhů oblečení, vizážistka má na starost, aby vše bylo dobře upraveno, sladěno a  slušelo vám. 

Spolupracuji s vizážistkou Danielou z Třebíče (ukázky její práce) a s paní Žanetou Kudláčovou z Mohelna. Paní Kudláčová má kosmetický salón v Náměšti nad Oslavou. Příprava na focení probíhá  buď u vizážistek nebo u Vás - vždy záleží na individuální domluvě.   

2) Focení v exteriéru následuje po přípravě u vizážistky - bližší informace a cena podle platného ceníku - viz Info o focení

Máte-li zájem o focení s vizážistkou (pro sebe nebo jako dárek), rezervujte si včas vhodný termín - eva.skoumalova@centrum.cz nebo 630 840 964.