Fotografování dětí

Milí rodiče, ženy, dívky, maminky, babičky, ...

děkuji, že jste se tu zastavili. Můžete si u mě objednat focení v přírodě, v každém ročním období - od jara do zimy. :) 

Kde: Focení probíhá na pěkných místech v Třebíči, v Klučově a v okolí. Můžete navrhnout sami místo, které se vám líbí, nebo nechat výběr na mně. Focení může proběhnout i u vás doma. 

Kdy: Konkrétní termíny na focení domlouváme individuálně. Při objednávce, prosím, rovnou uvádějte, který čas a jaké místo jsou pro Vás vhodné - tzn. např. jestli můžete ve všední dny dopoledne, odpoledne .... 

Cena je podle ceníku. Záleží na počtu objednaných fotografií. Můžete si vybrat minifocení nebo jinou variantu. Podle náhledů je možné přiobjednat další fotografie.

Příprava na focení: Na focení mohu vzít pro malé holčičky tylové sukýnky (v případě zájmu mi dejte vědět před focením, abych je s sebou vzala), případně i jiné dekorace nebo doplňky. Samozřejmě si cokoliv doneste samy, podle svého přání a fantazie. Doporučuji mít určitě dvě až tři varianty oblečení, zvlášť pokud je hezké počasí a Vaše děti jsou ochotné se převlékat. Využijeme i různé  doplňky (klobouček, čepice, ...) nebo hračky, sportovní pomůcky, hudební nástroj ... Barvy oblečení volte nejlépe kontrastní s přírodou. Využijte i modrou riflovinu, v přírodě krásně vynikne ... Domácí mazlíček je také vítán. Další informace o průběhu focení najdete zde

Fotky budou o to krásnější, když děti budou hezky učesané a upravené, budou mít čisté ručky a nehtíky. 

Doprovod vizážistky: Ano, malé děti jsou krásné samy o sobě. Přesto výsledek focení s vizážistkou stojí za to. :) Pokud byste chtěly focení dětí s vizážistkou vyzkoušet, je to možné. Potřebuji to ale vědět včas před focením kvůli domluvě vhodného termínu. Spolupracuji s dvěma zkušenými a šikovnými vizážistkami. Moc doporučuji. :)

V případě nepříznivého počasí v době domluveného termínu Vám nabídnu náhradní termín.

Těším se na společné focení s Vámi. :)                              

                                                           Eva Skoumalová 

                                 (mob. 603 840 964 nebo e-mail )