Fotografování dětí

Milí rodiče, ženy, dívky, maminky, babičky, ...

děkuji, že jste se tu zastavili. Můžete si u mě objednat focení v přírodě, v každém ročním období - od jara do zimy. :) 

Kde: Focení probíhá na pěkných místech v Třebíči, v Klučově a v okolí. Můžete navrhnout sami místo, které se vám líbí, nebo nechat výběr na mně. Focení může proběhnout i u vás doma. 

Kdy: Konkrétní termíny na focení domlouváme individuálně. Při objednávce, prosím, rovnou uvádějte, který čas a jaké místo jsou pro Vás vhodné - tzn. např. jestli můžete ve všední dny dopoledne, odpoledne .... 

Cena je podle ceníku

Příprava na focení: Na focení mohu vzít pro malé holčičky tylové sukýnky (v případě zájmu mi dejte vědět před focením, abych je s sebou vzala), případně i jiné dekorace nebo doplňky. Samozřejmě si cokoliv doneste samy, podle svého přání a fantazie. Doporučuji mít určitě dvě až tři varianty oblečení, zvlášť pokud je hezké počasí a Vaše děti jsou ochotné se převlékat. Využijeme i různé  doplňky (klobouček, čepice, ...) nebo hračky, sportovní pomůcky, hudební nástroj ... Barvy oblečení volte nejlépe kontrastní s přírodou. Využijte i modrou riflovinu, v přírodě krásně vynikne ... Domácí mazlíček je také vítán. Další informace o průběhu focení najdete zde

Fotky budou o to krásnější, když děti budou hezky učesané a upravené, budou mít čisté ručky a nehtíky.  Oblečení bude vyžehlené (případně raději volte nemačkavé oblečení).

Doprovod vizážistky: Ano, malé děti jsou krásné samy o sobě. Přesto výsledek focení s vizážistkou stojí za to. :) Pokud byste chtěly focení dětí s vizážistkou vyzkoušet, je to možné. Potřebuji to ale vědět včas před focením kvůli domluvě vhodného termínu. Spolupracuji s dvěma zkušenými a šikovnými vizážistkami. Moc doporučuji. :)

V případě nepříznivého počasí v době domluveného termínu Vám nabídnu náhradní termín.

Těším se na společné focení s Vámi. :)                              

                                                           Eva Skoumalová 

                                 (mob. 603 840 964 nebo e-mail )