Minifocení v roce 2020

Milé ženy, dívky, maminky,

můžete si objednat minifocení v přírodě, v každém ročním období - v bílé zimě,  během jara, zlatavého léta nebo v krásně barevném podzimu. :) 

Minifocení probíhá obvykle v Třebíči nebo v Klučově. Domluvit se můžeme přes e-mail nebo mobil - 603 840 964 (stačí esemeskou). Případně si jednoduše rezervujte termín přes formulář níže na této stránce (stačí měsíc, konkrétní čas domluvíme až krátce před focením, podle aktuálního počasí).

Minifocení trvá přibližně 20 - 30 minut, dostanete 12 upravených fotografií + 2 pohlednice (koláže). Vše bude v digitální podobě, zaslané přes službu Úschovna.cz. Fotografie můžete využít i k zarámování nebo k tisku kalendářů (proto 12 fotografií). Budou milým dárkem pro Vaše blízké.

Lze využít na focení dětí i starších sourozenců, na portrétní focení dívek a paní, mohou se fotit děti s maminkou, páry, záleží na Vás... . 

Konkrétní termíny na focení domlouváme individuálně. Při objednávce, prosím, rovnou uvádějte, který čas a jaké místo jsou pro Vás vhodné. 

Cena minifocení je 700 Kč, tato cena se vztahuje na 12 fotografií + 2 koláže. Tři z fotografií budou navíc v černobílé variantě. 

Platba probíhá po výběru fotografií z náhledů, zasláním na účet. Fotografií můžete dostat i více než 12, v tom případě se cena odvíjí podle ceníku.

Na focení mohu vzít některé dekorace - hlavně přírodniny, vždy podle domluvy. Dále pro holčičky sukýnky (v případě zájmu mi o ně řekněte). Samozřejmě si můžete donést i něco samy, podle svého přání a fantazie. Doporučuji mít dvě až tři varianty oblečení, i pro děti, případně oblíbené doplňky (klobouček, čepice, ...) nebo hračky, sportovní pomůcky, hudební nástroj ... Barvy oblečení volte nejlépe kontrastní s přírodou. Pěkná bude určitě modrá (riflovina), bílá, růžovofialová, červená, hořčicová... Domácí mazlíček je také vítán. Další informace o průběhu focení najdete zde. V případě nepříznivého počasí v době domluveného termínu Vám nabídnu náhradní termín.

Těším se na společné focení s Vámi. :)                              

                                                           Eva Skoumalová 

                                           (mob. 603 840 964 nebo e-mail )