Podzimní minifocení

Milé maminky,

můžete si domluvit pro své děti podzimní minifocení v přírodě, v krásně barevném podzimu. :) 

Minifocení probíhá obvykle v Třebíči nebo v Klučově. Domluvit se můžeme přes e-mail nebo mobil - 603 840 964 (stačí esemeskou).

Minifocení trvá přibližně 20 minut, dostanete 12 upravených fotografií + 2 pohlednice (koláže). Vše bude v digitální podobě, zaslané přes službu Úschovna.cz. Fotografie můžete využít i k zarámování nebo k tisku kalendářů (proto 12 fotografií). Budou milým dárkem pro Vaše blízké.

Cena minifocení je 600 Kč, tato cena se vztahuje na 12 fotografií, které lze v rámci rodiny dělit mezi sourozence . Platba probíhá po focení, zasláním na účet. Fotografií můžete dostat i více, v tom případě se cena odvíjí podle ceníku.

Při focení budou k dispozici různé podzimní dekorace - hlavně přírodniny. Samozřejmě si můžete donést i něco samy, podle svého přání a fantazie. Doporučuji mít pro děti dvě až tři varianty oblečení, případně oblíbené doplňky (klobouček, čepice, ...) nebo hračky. Barvy oblečení volte nejlépe kontrastní s přírodou. Pěkná bude určitě modrá (riflovina), bílá, růžovofialová, červená, hořčicová... Domácí mazlíček je také vítán. Další informace o průběhu focení najdete zde. V případě nepříznivého počasí v době domluveného termínu Vám nabídnu náhradní termín.

Konkrétní termíny na focení domlouváme individuálně. Při objednávce, prosím, rovnou uvádějte, který čas a jaké místo jsou pro Vás vhodné.

Těším se na společné focení s Vámi. :)                               Eva Skoumalová 

                                                                                           (mob. 603 840 964 nebo e-mail )