Svatební focení

Svatební focení

Můžete si rezervovat přes kontaktní formulář (níže na stránce) nebo přes e-mail, případně přes mobil - 603 840 964. 

Focení je možné od neděle do pátku, mimo sobot. Pokud je to časově možné, domluvíme se i na předsvatební focení (trvá přibližně hodinu). Může být i na místě, kde si budete přát svatební focení. Při předsvatebním focení mi řeknete Vaše představy a přání. 

Informace o volných termínech a ceně za focení: viz informace

Čas fotografování a celkový počet fotografií závisí na domluvě.

Platba za svatební focení probíhá obvykle přes účet (pokud se nedomluvíme jinak).

---------------------------------------------------------------------

Výběr fotografií: Výběr fotografií můžete nechat na mně. Případně, budete-li chtít, Vám mohu poslat náhledy fotografií k výběru. 

Úprava fotografií: Fotografie dostanete upravené a vyretušované (retuš provádím mírnou, aby byla zachována realita). Některé fotografie budou navíc převedeny do černo-bílé nebo jiné varianty.

Neupravené fotografie neposkytuji.

Předání fotografií: Hotové fotografie posílám v digitální podobě přes službu Úschovna.cz. Fotografie v plném rozlišení si po zaslání výzvy ke stažení uložíte do počítače.

Hotové fotografie dostanete do dvou týdnů po obdržení Vaší platby, pokud se nedomluvíme jinak.

Tisk fotografií si již objednáváte sami - v počtu a rozměrech, které Vám vyhovují. Mohu doporučit HD Profi Foto z 24print, s jejichž službami jsem sama spokojena. Stačí si jednoduchým způsobem nahrát vybrané fotografie, určit požadovaný počet a pak již jen zvolíte způsob platby a doručení. Během několika dnů budete mít objednané fotografie doma.

Ještě poznámka: fotografie ode mě dostanete v poměru stran 2 : 3 (opět pokud se nedomluvíme jinak), proto si je objednávejte tištěné též v tomto poměru, abyste na nich neměli ořezy.

----------------------------------------------------------------------

Vizážistka: Mohu Vám doporučit vizážistky, se kterými spolupracuji, které Vás mohou na svatbu krásně nalíčit a upravit. 

Spolupracuji s vizážistkou Danielou z Třebíče.

Dále spolupracuji s paní Žanetou Kudláčovou z Mohelna, která má kosmetický salón v Náměšti nad Oslavou.

Cena této služby je 1000 - 1200 Kč (včetně předsvatebního zkušebního líčení). Je možné zajistit i líčení pro družičky, maminky a další svatební hosty. Cena se odvíjí od zvoleného způsobu líčení. Další informace najdete na stránkách paní Žanety a Daniely. 

V případě zájmu je možné domluvit i doprovod vizážistky při focení.