Informace o focení

Objednávky focení: Děkuji za Váš zájem a těším se na případné společné focení. :) Focení si můžete objednat přes e-mail nebo přes mobil - 603 840 964. Napište mi, o jaké focení se bude jednat (např. portrétní, partnerské, těhotenské, dětské, rodinné, ...) a v jakém místě. 

Místo focení: V přírodě, u lesa, na loukách, v parcích, u vody - např. v Klučově (na velké zahradě, u lesa, u vody, na louce ....), v Třebíči (parky - Tyršovy sady, Libušino údolí, zámecký park, Hrádek, Židovská čtvrť, ....), v Jaroměřicích nad Rokytnou (zámecká zahrada),  ve Valči (zámecká zahrada), v Náměšti nad Oslavou (zámecká zahrada), ve Velkém Meziříčí (zámecká zahrada), u Dobré Vody (kolem říčky), ..... a okolí, vždy podle domluvy.

Nebo i u Vás doma (hlavně miminka, nejmenší děti a nastávající maminky), na zahrádce nebo kdekoliv jinde.

Čas a délka focení: Podle domluvy, obvykle jedna hodina.

Co si vzít na focení: Nejlépe několik variant oblečení (2 - 3), které se dá různě kombinovat a sladit. Jednoduchá, jednobarevná trička nebo košile (např. kostkované) a halenky (bez nápisů a potisků). Pletené svetříky, saka, džíny, šaty. Pohodlné oblečení, abyste se v něm cítili dobře a uvolněně. Více focených = barevné a stylové sladění oblečení.

Doplňky - např. klobouk, kšiltovka, něco do vlasů - i čelenky, sluneční brýle, košík, kabelka, batůžek, šátek, šála, ...

Krásné budou čerstvě umyté vlasy a hezky upravené nehty. Lze domluvit fotomakeup od vizážistky.

Na focení hlavně buďte odpočatí a v dobré náladě. :) Při nemoci, nachlazení, ... se vždy raději domluvíme na náhradní termín. 

Pro děti: Nejraději mějte více druhů oblečení, budou-li děti ochotné k převlékání. Pro holčičky pěkné šaty nebo sukýnky. Ideální je, když jsou sourozenci sladění oblečením dohromady - barevně i stylově.

Před focením odstraňte, prosím, dětem různá razítka a tetování z ruček a zkontrolujte, jestli mají umyté pusinky. Doporučuji s sebou vlhčené ubrousky.

Menší děti se fotí rády s oblíbenými hračkami, které jim dávají pocit jistoty. Může to být panenka, kočárek,  plyšák, autíčko, dětská motorka nebo kolo, míč. Starší mohou mít to, co vyjadřuje jejich zájmy (hudební nástroj, sportovní dres, sportovní náčiní - např. míč nebo raketu, paletu s barvami a štětci, knihu, .....) - to, co mají Vaše děti rády, co je pro ně typické, blízké nebo s čím se cítí dobře. Focení si pak více užijí a fotky lépe vyjádří, jaké jsou a co prožívají.

Může se s vámi fotit váš zvířecí mazlíček (např. pes). Můžete mít něco, co vyjadřuje Váš zájem, koníček, zaměření.

Focení miminek: Nejmenší miminka fotím co nejdříve po narození, nejlépe do dvou až tří týdnů věku. Focení může probíhat u Vás doma.

-----------------------------------------------------------------------

Výběr fotografií: Vyberete si  podle náhledů fotografií.

Úprava fotografií: Fotografie dostanete upravené a vyretušované (retuš provádím mírnou, aby byla zachována realita). Některé fotografie budou navíc převedeny do černo-bílé nebo jiné varianty.

Neupravené fotografie neposkytuji.

Předání fotografií: Hotové fotografie posílám v digitální podobě přes službu Úschovna.cz. Fotografie v plném rozlišení si po zaslání výzvy ke stažení uložíte do počítače.

Tisk fotografií nebo kalendářů Vám mohu zajistit, nebo si již objednáte sami. Mohu doporučit HD Profi Foto z 24print.

Ceník

Vizážistka 

Dárkové poukazy 

Fotografování škol a školek

Svatební focení

Kontakt: eva.skoumalova@centrum.cz,  mob. 603 840 964.

Facebook

VelkySpor.cz