Informace o focení

Objednávky focení: Děkuji za Váš zájem a těším se na případné společné focení. :) Focení si můžete objednat přes e-mail nebo přes mobil - 603 840 964. Napište mi, o jaké focení se bude jednat (např. portrétní, partnerské, těhotenské, dětské, rodinné, ...) a v jakém místě. 

Místo focení: V přírodě, u lesa, na loukách, v parcích, u vody - např. v Klučově (na velké zahradě, u lesa, u vody, na louce ....), v Třebíči (parky - Tyršovy sady, Libušino údolí, zámecký park, Hrádek, Židovská čtvrť, ....), v Jaroměřicích nad Rokytnou (zámecká zahrada),  ve Valči (zámecká zahrada), v Náměšti nad Oslavou (zámecká zahrada), ve Velkém Meziříčí (zámecká zahrada), u Dobré Vody (kolem říčky), ..... a okolí, vždy podle domluvy.

Nebo i u Vás doma (hlavně miminka, nejmenší děti a nastávající maminky), na zahrádce nebo kdekoliv jinde.

Čas a délka focení: Podle domluvy, obvykle jedna hodina.

Co si vzít na focení: Nejlépe několik druhů oblečení, které se dá různě kombinovat a sladit. Pěkně vyniknou jednoduchá, jednobarevná trička nebo košile (např. kostkované) a halenky (bez nápisů a potisků). Pěkně vypadají různé pletené svetříky, saka, džíny, šaty. Oblečení by mělo být pohodlné, abyste se v něm cítili dobře a uvolněně.

Různé vhodné doplňky - např. klobouk, kšiltovka, něco do vlasů - i čelenky, sluneční brýle, košík, kabelka, batůžek, šátek, šála, ... 

Vždy jsou na fotkách pěkné čerstvě umyté vlasy a hezky upravené nehty. Budete-li chtít, mohu pro Vás domluvit fotomakeup od vizážistky, případně kadeřnici.

Na focení hlavně buďte odpočatí a v dobré náladě. :) Při nemoci, nachlazení, ... se vždy raději domluvíme na náhradní termín. 

Pro děti: Nejraději mějte více druhů oblečení, budou-li děti ochotné k převlékání. Pro holčičky pěkné šaty nebo sukýnky. Ideální je, když jsou sourozenci sladění oblečením dohromady - barevně i stylově.

Před focením odstraňte, prosím, dětem různá razítka a tetování z ruček a zkontrolujte, jestli mají umyté pusinky.

Menší děti se fotí rády s oblíbenými hračkami, které jim dávají pocit jistoty. Může to být panenka, kočárek,  plyšák, autíčko, dětská motorka nebo kolo, míč. Starší mohou mít to, co vyjadřuje jejich zájmy (hudební nástroj, sportovní dres, sportovní náčiní - např. míč nebo raketu, paletu s barvami a štětci, knihu, .....). Vybírejte jednoduše to, co mají Vaše děti rády, co je pro ně typické, blízké nebo s čím se cítí dobře. Focení si pak více užijí a fotky lépe vyjádří, jaké jsou a co prožívají.

Může se s vámi fotit váš zvířecí mazlíček (např. pes). Můžete mít něco, co vyjadřuje Váš zájem, koníček, zaměření.

Pro holčičky mám k zapůjčení tylové sukýnky (v bílé a růžové barvě) a věnečky v několika velikostech, vše ušila a vytvořila paní Radka Wagnerová. V případě zájmu mi to napište včas před focením.

Focení miminek: Nejmenší miminka fotíme co nejdříve po narození, nejlépe do dvou až tří týdnů věku. Focení může probíhat u Vás doma.

-----------------------------------------------------------------------

Informace o ceně za focení.

---------------------------------------------------------------------

Výběr fotografií: Vyberete si  podle náhledů fotografií.

Úprava fotografií: Fotografie dostanete upravené a vyretušované (retuš provádím mírnou, aby byla zachována realita). Některé fotografie budou navíc převedeny do černo-bílé nebo jiné varianty.

Neupravené fotografie neposkytuji.

Předání fotografií: Hotové fotografie posílám v digitální podobě přes službu Úschovna.cz. Fotografie v plném rozlišení si po zaslání výzvy ke stažení uložíte do počítače.

Tisk fotografií si již objednáváte sami - v počtu a rozměrech, které vám vyhovují. Mohu doporučit HD Profi Foto z 24print, s jejichž službami jsem sama spokojena. Stačí si jednoduchým způsobem nahrát vybrané fotografie, určit požadovaný počet a pak již jen zvolíte způsob platby a doručení. Během několika dnů budete mít objednané fotografie doma. 

Ještě poznámka: fotografie ode mě dostanete v poměru stran 2 : 3 (opět pokud se nedomluvíme jinak), proto si je objednávejte tištěné též v tomto poměru, abyste na nich neměli ořezy nebo bílé proužky. Pokud si přejete jiný poměr stran (např. kvůli rámečkům), řekněte mi to při focení.

----------------------------------------------------------------------

Vizážistka: Tuto službu doporučuji, vyzkoušejte. Věřím, že budete mít z výsledku radost. Cena je 500 Kč (fotomakeup, konzultace vhodného oblečení).

Je možné domluvit i doprovod vizážistky při focení, cena za jednu hodinu je 200 Kč - tzn. úprava líčení, vlasů, oblečení ...

------------------------------------------------------------------------

Dárkové poukazy na focení: Vymýšlíte dárek pro své blízké? Chtěli byste jim darovat něco nevšedního? Darujte focení! :) Cena poukazu podle Vašeho přání - viz ceník.

-------------------------------------------------------------------------

Fotografování škol a školek: Velká skupinová fotografie: (13 x 20) - 35 Kč, (15 x 23) - 40 Kč, (20 x 30) - 55 Kč nebo jiné rozměry dle domluvy. 

Menší fotografie - jednotlivci, dvojice a trojice dětí nebo studentů: (10 x 15) - 25 Kč, (13 x 20) - 35 Kč. Ukázkové foto pouze na vyžádání. 

Bližší domluva na konkrétní termíny přes e-mail nebo telefon 603 840 964.

------------------------------------------------------------------------

Svatební focení: Můžete si rezervovat přes e-mail nebo telefon. 

-------------------------------------------------------------------------

Kontaktovat mě můžete na e-mailové adrese eva.skoumalova@centrum.cz, případně na mob. 603 840 964.

Facebook

VelkySpor.cz